TEKNOLOJİ ELDİVENE HOŞGELDİNİZ

Teknoloji Eldiven firmamız iş güvenliği için yerli kaynak koruma ürünleri üretir. Kaynak eldiveni üretimi ile başlayan atölyemiz zaman içerisinde deri iş kıyafetleri üreten fabrikaya dönüşmüştür.

Kaynak eldiveni, Kaynak Önlüğü, Kaynak Elbisesi, Kaynak Ceketi, Kaynak Pantolonu başlıca ürünlerimizdir. Ayrıca Kaynak başlığı, kaynak tozluğu, kaynak kolluğu gibi özel üretimler yapıyoruz.

Gelen talep üzerine kedi tutma eldiveni köpek tutma eldiveni ve  arıcılık eldiveni üretimine başladık. Ürünlerimiz Avrupa’nın önde gelen laboratuvarlarında testlere girmiş sınıfının en üstün özellikleri onaylanmıştır. 

Dünyanın pek çok ünlü markası bizi tercih ettiler. Mercedes-Benz, Ford, Otosan, Otokar, Bmw, Audi, Psa, Tüpraş bazı önemli müşterilerimdendir.

Döküm fabrikaları, haddeciler, ağır metal sanayi, otomotiv parça üreticileri yıllardır kalitemizin farkındalar.

Kalitemiz yıllar içinde müşterilerden gelen öneriler sayesinde gelişti. Her sektöre özel ürünler üretiyoruz. Yıpranan ürünleri geri topluyoruz ve inceliyoruz. İnceleme sonucu yıpranma olan bölgeye takviye ile güçlendiriyoruz. Böylece daha güçlü yeni model ürünler ortaya çıkıyor.

Firmamız her zaman müşterileri ile iletişim halindedir. Sorun neyse bir çözüm üreteceğimizi bilirler. Müşteriye özel üretimde Kaynakçı Eldiveni Fiyatı müşterilerin talepleri doğrultusunda şekillenir. Kaynak Eldiveni Fiyatı döviz kurlarına göre şekillenmektedir. 

Üstelik Teknoloji Eldiven Ürünlerimizi Trendyol, N11, Hepsiburada gibi mağazalardan da satın alabilirisiniz.  Tabiki ürünlerimizi kendi sitemizden de güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Mağaza sayfamız ssl ile şifrelenmiştir. Paytr güvenli ödeme sistemine sahiptir. 

Kapat Sepetim
Kapat
Kapat
Kategoriler