Biz Kimiz

Hakkımızda ; Teknoloji Eldiven ve İş Güvenliği Ltd.; endüstriyel iş eldivenleri ve iş güvenliği konusunda sektörde elde ettiği bilgi ve birikimlerden yola çıkarak; çok daha güvenli, konforlu ve kaliteli eldivenler üretmek amacıyla Sakarya’da kurulmuştur.

Firma; faaliyete başladığı ilk günden bu yana; daima müşteri memnuniyetini gözetmiştir. Üretim yaptığı her bir ürün için detaylı analizler gerçekleştirerek maksimum fayda sağlamayı ilke edinmiştir.

Türkiye’de CE ve EN normlarında üretim yapan tek firmayız.  Bu kalite belgelerini almaya hak kazanan ilk ve tek yerli firmayız. Bunun haklı gururunu yaşayan Teknoloji Eldiven. Ülke ekonomisine katkı değer sağlamayı hedef edinmiştir. Türk mühendislerinin ve Türk işçilerinin emeği ile ortaya çıkan ürünlerini hizmetinize sunmaktan mutluluk duymaktadır.

İş güvenliği ve bilincinin geliştirilmesi doğrultusunda birçok çalışmaya imza attık. Dünya standartlarında tescilli kalite sunmakta ve sektöründe en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Alanında uzman, genç ve dinamik kadrosu ile; kusursuz ve kaliteli çözümler sunmaya devam ediyoruz. İçeriğinde hiçbir zararlı madde bulunmayan %100 doğal ürünlerini, çözüm ortaklarına başarıyla sunmaktadır.

Hakkımızda her zaman iyi şeyler duyacaksınız. Çalıştığımız her firmadan referansımızı kontrol edebilirsiniz. 

Üstelik Teknoloji Eldiven Ürünlerimizi Trendyol, N11, Hepsiburada gibi mağazalardan da satın alabilirisiniz.  Tabiki ürünlerimizi kendi sitemizden de güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Mağaza sayfamız ssl ile şifrelenmiştir. Paytr güvenli ödeme sistemine sahiptir. 

Yol Hikayemiz

Deri kaynakçı eldiveni üretimi ile başladığımız yolculuğumuza 20 ürün grubu daha ekledik. Lakin müşterilerden gelen talepler üzerine deri kaynakçı önlüğü ikinci ürünümüz olarak ortaya çıktı. Açık alanda ve soğuk hava koşullarında çalışan kaynakçılar için kaynak ceketi ürettik. 

Döküm sanayiinde çalışan firmaların talepleri üzerine yüksek ısı eldivenlerini ürün gamımıza ekledik. Dökümcülerin döküm ve kaynak elbisesi talep etmesiyle kaynakçı takımı üretimi artmaya başladı. Kaynak pantolonu, kaynak tozluğu ve kaynak kolluğu üretimi süreçleri takip etti. 

Ancak veteriner bir dostumuzun tavsiyesi ile ürettiğimiz kedi tutma eldivenleri büyük talep gördü. Sonrasında Köpek tutma eldiveni ve arıcılık eldivenleri bizi yeni bir sektör ile tanıştırdı. 

Yüksek sıcaklıkta çalışılan haddehaneler ve fırınlar için nano kumaştan yanmaz elbiseler ürettik. Öncelikle Alüminize teknik kumaşlar bir çok sektörde yeni talepler oluşturdu. Kaynak başlığında fırıncı eldivenine yeni yelpazede ürünler listelerimize eklendi. Oysa Ar-gemiz yoğun şekilde sektörlerden gelen taleplere cevap vermeye çalışmaktadır. 

Kapat Sepetim
Kapat
Kapat
Kategoriler