Kaynakçı Eldiveni Fiyatı

Kaynakçı eldiveni fiyatı 2022 yılı içerisinde enflasyon yüzünden güncellenmiştir.

Birbirinden farklı kelimeler seçerek arama sonuçlarında üst sıralarda yer alamaya çabalıyoruz. Ürünlerden sonraki kısımda gördüğünüz bu anlamsız cümleler için özür dileriz.

Amiral gemisi ürünlerden Fatih Kaynakçı Eldiveni satın almak isterseniz Trendyol yada hespiburada sitelerini kullanabilirsiniz. Sitemizden satın almak için Satın Al linkini tıklayabilirsiniz.

Yüksek sıcaklıkta çalışıyorsanız size güzel bir önerimiz olacak. Simurg Yüksek sıcaklık eldivenlerimiz 500 derece sıcaklıkta bile rahatlıkla kullanılır. Ayrıca 350 derece çalışan Dragon Yüksek sıcaklık eldivenimiz işinize yarayabilir.

Aztek kaynak eldivenleri taşlama ve kaynak uygulamalarında en başarılı ürünümüzdür. Müşterilerden en çok takdir aldığımız ürün ise Hannibal kaynak eldivenidir.

Kaynak ceketi çeşitlerine bakabilirsiniz. Kansorejen ışınlardan kendiniz koruyun. Göğüs seviyesinde alınan ışınlar uzun vadede sağlığınız kötü etkileyecektir. Bu durumun önüne geçin ceket yada önlük edinin ve deri olmasına özen gösterin.

Aynı zamanda Kaynak başlığı kullanarak yüzünüze ve başınıza gelecek ışınlardan korunun. Sağlık Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığının denetlediği sağlıklı derilerin kullanıldığından emin olun.

Metal ağırlıklı sanayide en ağır işlerden biri de kaynakçılıktır. Fakat Kaynakçıların sağlıklarını korumaları gerekir. İş güvenliği ve işçi sağlığı uzmanlarından deri ürünler talep etmelidirler.

Kaynakçı Eldiveni Fiyatı kullanım süresi ile doğru orantılıdır. Ama 3 gün kullandığınız ucuz bir ürün yerine 30 gün kullanabileceğiniz kaliteli bir eldiven seçmelisiniz.

Kaynakçı Eldiveni Fiyatı Seçmek

Kaynak eldiveni seçmek için bilmemiz gerekenler ile seçim rehberi. Ancak Deri ile kumaş ürünleri ayırmak gerekir. Üstelik teknik kumaşlar bu sektörde henüz yeni kullanılmaya başlamıştır.

Başka bir deyişle deri eldivenler için olmazsa olmaz bir hammaddedir. Bundan dolayı eldivenlerimizde ağırlıklı olarak deri kullanırız.

Kullanılan derinin çeşidi ürünün kalitesini belirlerken dikiş iplikleri ve teknikleri deri kadar önemlidir. Gizli dikişler ve eklerin aralarında kullanılan biyeler eldiveni güçlendirir. Bu arada astar malzemeleri yüksek sıcaklıklarda eli korumak için önemli meteryallerdir.

Tabiki bir de eldivenlerin beden ölçüleri konusu es geçilmemelidir. Küçük eller için 9 numara yani S beden makbuldür. Standart eldiven bedeni ise M yani 10 numara eldivenlerdir. El yapısı iri olan kişilere L beden yani 11 numara öneririz.

Deri Kaynakçı Eldiveni Fiyatları
En İyi 10 Kaynak Eldiveni Trendyol
Kapat Sepetim
Kapat

Kapat
Kategoriler